Dzień ślubu oraz wesela powinien być jednym z najpiękniejszych w życiu każdej młodej pary. Niestety, czasami tak się nie dzieje, choć niekiedy nic nie zapowiada takiej tragedii.

Rodzina królewska jest jedną z najpopularniejszych familii na świecie. Opinia publiczna przygląda się jej członkom z zapartym tchem. Nie jest wiec tajemnica, ze każde zdarzenie, które ma w niej miejsce jest ogromnie ważne. W czołówce wydarzeń bez wątpienia znajduje się ślub.

Ślub Kate i Williama. Nie obyło się bez komplikacji

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC

Księżna Kate i książę William są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Para stanęła na ślubnym kobiercu prawie 10 lat temu. Było to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w kraju. Relacje z ceremonii oglądały miliony ludzi na całym świecie. Choć z pozoru ślub Kate i Williama był bajkowy i idealny, nie obyło się bez dramatów.

Księżna Kate i książę William ślub przygotowywali w tajemnicy. Jednym z najważniejszych elementów dla przyszłej panny młodej była bez wątpienia suknia ślubna. Kate przygotowywała ja u swojego ulubionego projektanta Alexandra McQueena, z którym współpracuje od lat. To jak będzie wyglądała suknia było sekretem.

Niestety zaledwie kilka dni przed ceremonią media obiegła informacja o tym, kto wykona suknie dla przyszłej księżnej. Kate była zrozpaczona. Kiedy dowiedziała się o tym, rozpłakała się.

Ślub Kate i Williama/YouTube
Ślub Kate i Williama/YouTube

Ślub Kate i Williama/YouTube
Ślub Kate i Williama/YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

O tym się mówi w Polsce: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

Z życia gwiazd: ŁUKASZ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” ZDOBYŁ SIĘ NA ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE. STANĄŁ W OBRONIE BYŁEJ UKOCHANEJ. CO POWIEDZIAŁ O OLIWII