Od wielu lat ludzie doszukują znaków od nadprzyrodzonych sił w wielu dziedzinach swojego życia. Wiele osób wierzy w duchy oraz ich sprawczą moc. Całkiem sporo wierzących twierdzi natomiast, że nad każdym z nas czuwa Anioł Stróż. Czy manifestacja jego obecności miała ostatnio miejsce w jednej ze wsi w Polsce?

Niesamowite zdarzenie!

Jak informuje portal o2, na facebookowym profilu OSP KSGR Małdyty pojawił się ostatnio wpis wraz ze zdjęciem, które uchwyciło niesamowite zjawisko, jakie ukazało się podczas gaszenia pożaru, który wybuchł 23 grudnia we wsi Małdyty w województwie warmińsko – mazurskim.

- A oto coś takiego powstało przy ostatnim pożarze sadzy w przewodzie kominowym w Małdytach - komentarz pozostawiamy wam... – brzmi opublikowany post.

Czy dziwna chmura lub też mgła, która pojawiła się nad domem i uformowała w nietypowy kształt, to sam anioł? Internauci nie mogą dojść do porozumienia w tej kwestii!

Czy anioły istnieją?

Głos na temat całej sprawy zabrał także duchowny – Leszek Korzeniecki – pastor oraz ewangelista Kościoła Chrześcijańskiego ZOE w Węgorzewie. Jak sam przyznaje, chrześcijanie mocno wierzą w to, że wśród nas przebywają duchy opiekuńcze, a co więcej, o ich istnieniu naucza nas także Biblia.

A czy Waszym zdaniem na zdjęciu faktycznie widać Anioła Stróża? Jeśli tak, to co chciał przekazać, pojawiając się w tym miejscu? A może mógł to być zły duch?

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: ODCINEK NOWEJ EDYCJI POWALIŁ NA KOLANA. WIDZOWIE W ZACHWYCIE! CZY SEZON OKAŻE SIĘ HITEM? BOHATEROWIE TO BARWNE PTAKI

Portal "Życie" pisał również: JAK PO LATACH WYGLĄDA PRZYJAŹŃ MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ I AGATY KULESZY? CZY GWIAZDY MAJĄ SOBIE COŚ DO ZARZUCENIA

Z życia gwiazd: KASIA TUSK POKAZAŁA NIEZNANĄ DO TEJ PORY FOTOGRAFIĘ ZE ŚLUBU! WIELKA GRATKA DLA FANÓW ZNANEJ BLOGERKI. CÓRKA DONALDA TUSKA POKAZAŁA SIĘ Z OJCEM