29-letnia Zofia postanowiła przedstawić swoją niesamowitą historię portalowi Polki. Młoda kobieta przekonuje, że tajemnicza postać wielokrotnie ratowała ją w opresji. Czy to przypadek, czy jednak coś nadnaturalnego? Czy ratunek przed wpadką na uczelni, porady w sprawach sercowych i uratowanie bliskiej osoby to jej dzieło?

Zofia poznała kobietę przypadkiem wiele lat temu, gdy w upalny czerwcowy dzień siedziała na brzegu fontanny i moczyła nogi. Pani około trzydziestki, bardzo ładna, z kręconymi rudymi włosami i niebieskimi oczami. Kobieta podeszła do niej i powiedziała wprost „jaszczurka cię skrzywdzi”. Zofia pomyślała, że kobieta jest niespełna rozumu, jednak ta z naciskiem powtórzyła zdanie. Dziewczyna szybko zapomniała o sprawie.

Jednak wszystko zaczęło się ze sobą łączyć, gdy promotor pracy magisterskiej wezwał Zofię na dywanik i posądził ją o plagiat, twierdząc, że przepisała część pracy od koleżanki. Wkrótce jednak została oczyszczona z zarzutów, bo okazało się, że współlokatorka z akademika skopiowała fragment pracy Zosi i zaniosła promotorowi.

Wszystko udało się łatwo udowodnić za pomocą dat plików na komputerach obu dziewczyn. Skąd jednak jaszczurka? Tatuaż z takim obrazkiem miała właśnie fałszywa koleżanka Zofii!

Czy można mieć Anioła Stróża? Tajemnicza pani wielokrotnie ratowała życie pewnej młodej kobiety. Niesamowita historia

Zofia przypomniała sobie kobietę znad fontanny,, zastanawiając się, czy to czarownica, a może Anioł Stróż, jednak szybko wróciła do rzeczywistości.
Wkrótce po raz kolejny spotkała kobietę nad fontanną i podziękowała za ostrzeżenie. Ta jednak od razu powiedziała jej wprost, by zmusiła się do zrobienia czegoś wbrew sobie, a będzie szczęśliwa.

Po jakimś czasie najlepszy kolega wyznał Zofii miłość. Ona jednak zawsze widziała w nim przyjaciela i nic więcej. Jednak chcąc go odrzucić przypomniała sobie słowa rudowłosej kobiety. Powiedziała Kamilowi, że nie wie, czy go kocha w ten sposób, ale mogą spróbować być parą. Dziewczyna szybko się zakochała!

Choć Zofia długo szukała kobiety w pobliżu fontanny to ta się nie pojawiała. Dziewczynie wiodło się dobrze – pracowała w ciekawym miejscu, mieszkała z Kamilem, była zdrowa, miała znajomych. Jednak przypadkowo spotkała kolejny raz kobietę, która powiedziała krótko: nie pal w ciąży. Zofia akurat odpaliła papierosa i aż się zakrztusiła. Rudowłosa kobieta przepowiedziała jej stan błogosławiony.

Szybko pobiegła do apteki po test i okazało się, że jest pozytywny! Kamil skakał z radości, gdy dowiedział się o dziecku i zapewnił, że wszystko będzie dobrze i dadzą sobie radę.

Kobieta ostatni raz ostrzegła dziewczynę, gdy ta była w zaawansowanej ciąży, mówiąc, by nie pozwoliła ukochanemu wyjechać do zimowej stolicy. Zofia, zapytana przez Kamila, czy może wyskoczyć z kumplami do Zakopanego zgodziła się, jednak, gdy w połowie trasy dziewczyna przypomniała sobie o przepowiedni to natychmiast kazała mu wracać, kłamiąc, że źle się czuje.

W ten sposób uratowała mu życie, by koledzy jej ukochanego zginęli później w wypadku samochodowym – wjechała w nich ciężarówka!

Zofia do dziś zastanawia się, kim jest rudowłosa kobieta. Czy to jej Anioł Stróż?

Ciężarna kobieta/Youtube@UW Medicine

Jak informował portal "Życie": BYŁ JEDNYM Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH PREZENTERÓW TELEWIZYJNYCH. NAGLE SŁUCH PO NIM ZAGINĄŁ. NIKT NIE WIE, ŻE OSTATNIE LATA ŻYCIA SPĘDZIŁ JAKO BEZDOMNY

Przypomnij sobie: SKRYWANE PRZEZ LATA FAKTY O TADEUSZU BROSIU WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, ŻE JEGO OSTATNIE LATA WYGLĄDAŁY TAK ZATRWAŻAJĄCO

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK WRAZ Z RODZINĄ SPĘDZIŁA SYLWESTRA W POLSKICH GÓRACH. OPUBLIKOWANE FOTKI ROBIĄ PRAWDZIWY SZAŁ, FANI SĄ WRĘCZ ZACHWYCENI

Pisaliśmy również o: OGROMNE NIEPOROZUMIENIE MIĘDZY WILLIAMEM ORAZ HARRYM. BRYTYJCZYCY SĄ MOCNO ZASKOCZENI ICH POSTAWĄ. KŁÓTNIE MIĘDZY BRAĆMI TRWAJĄ OD MIESIĘCY