Prawdziwie zatrważające chwile przeżyli ostatnio mieszkańcy Hawajów. W pewnym momencie na niebie pojawił się niezidentyfikowany obiekt. Policja rozkłada ręce. Czy było to UFO? Wszystko na to wskazuje!

W sieci raz po raz pojawiają się różne nagrania czy zdjęcia przedstawiające pewne nieprawdopodobne i budzące przerażenie zjawiska czy postaci. Dla miłośników zjawisk paranormalnych są prawdziwą gratką - uwielbiają oglądać wszelkie zarejestrowane “odchyły” od normy i spekulować nad ich autentycznością.

Wiele nagrań i zdjęć jest – co oczywiste - sprawą programów graficznych, dlatego zdecydowana większość osób nie wierzy, że istnieją różnego rodzaju zjawiska, jakie nie zdarzają się na co dzień.

W ostatni dzień minionego roku, 31 grudnia 2020 roku mieszkańcy Hawajów zarejestrowali jednak pewien nieznany nikomu obiekt, który pojawił się na niebie... Czy było to UFO? Zdania są podzielone.

UFO nad Oceanem Spokojnym?!

W sylwestrowy wieczór mieszkańcy wyspy Oahu należącej do Hawajów zarejestrowali tajemniczy obiekt o niebieskiej barwie, który z dużą prędkością poruszał się po niebie.

Jak donoszą media, wiele osób było tak przerażonych, że dzwoniło pod numer alarmowy! Policja, a także Federalna Administracja Lotnicza jednak rozkłada ręce i nikt naprawdę nie wie, co to było!