Niewiarygodne treści, które zostały opublikowane przez Kamila Durczoka wzbudziły w sieci niemałe zamieszanie i poruszenie! Dziennikarz zaskoczył niemalże wszystkich. Opublikowane przez niego wpisy w mediach społecznościowych są wręcz nie do wiary!

Kamil Durczok bez wątpienia należy do grona postaci, które w ostatnich miesiącach wzbudziły niemałe kontrowersje. Znany i lubiany niegdyś dziennikarz i prezenter telewizyjny po wielu skandalach i burzliwym związku został owiany złą sławą.

Teraz zaś mimo odejścia z pracy w telewizji coraz częściej słyszeć można o nim wiele zaskakujących informacji. Nie są to jednak wieści zwiastujące sukces mężczyzny, a raczej... szokujące zachowania czy wypowiedziane słowa.

Nie inaczej było podczas minionego Sylwestra - mężczyzna zamieścił kilka bardzo wulgarnych i ostrych wpisów na Twitterze celując w obecną władzę, czyli Prawo i Sprawiedliwość.

Padły naprawdę mocne słowa!

Poniższe Twitty są naprawdę przerażające! Od dawna wiadomo było, że Kamil Durczok nie żyje najlepiej z Telewizją Polską, a obecnej partii rządzącej nie darzy sympatią, lecz takich słów zupełnie nikt się nie spodziewał.

Internauci są mocno rozbawieni całym “maratonem wyzwisk”, lecz uważają, że prezenter zamieszczając owe wpisy znajdował się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.