Uwaga! Niebywale ważna informacja dla niemalże wszystkich Polaków! Już niebawem wejdzie w życie spadek wartości jednej z podstawowych opłat, które uiszczamy co miesiąc. Zapłacimy zdecydowanie mniej. Polacy nie kryją ogromnej radości tym faktem! To wspaniałe wieści. O jakiej opłacie mowa?

Jak wszyscy wiedzą, wraz z upływem lat wyraźnie widać wzrost podstawowych opłat, które każdy musi ponosić. Niedawno pisaliśmy o kolejnej zmianie na niekorzyść Polaków, bowiem wraz z rozpoczęciem roku 2021 wzrosły opłaty za prąd.

Okazuje się jednak, że nie zawsze zmiany oznaczają pogorszenie sytuacji. Właśnie na jaw wyszła informacja o... spadku cen za jedną z usług! To wspaniałe wieści! O co chodzi?

Polacy zapłacą mniej za gaz

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Obrót Detaliczny zadecydowało wprowadzenie kolejnej obniżki ceny za gaz.

Pomimo iż ceny hurtowe gazu i tak są już najniższe od wielu lat, a w ubiegłym roku wprowadzono aż dwie obniżki, tak planuje się dokonać kolejnej!

Jak wynika z obliczeń ekspertów, gospodarstwa domowe zapłacą teraz średnio o 4,5 procenta mniej niż dotychczas. To naprawdę dobre wieści!

Kuchenka gazowa/ screen YT
Kuchenka gazowa/ screen YT
Kuchenka gazowa/ screen YT