Najnowsze informacje dotyczące Joanny Krupy właśnie pojawiły się w sieci. Modelka powitała Nowy Rok w skromnym, rodzinnym gronie. Fani są zachwyceni!

Jedna z najpopularniejszych modelek i osobistości show – biznesu zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, Joanna Krupa opublikowała niezwykle poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych, na którym wyraźnie pokazała, jak wraz z mężem oraz córeczką spędzili powitanie Nowego Roku.

Niedawno pisaliśmy o ogromnym szczęściu, jakie czuje aktualnie Joanna Krupa ze swoją rodziną. Wraz z Douglasem Nunesem planują przeprowadzić się do Polski.

Joanna Krupa niedawno wyznała, że razem z agentką nieruchomości poszukują idealnego miejsca na “własne gniazdko”. Jedyną pewną jest miasto - chcą zamieszkać w Warszawie.

Jak widać, rodzinna sielanka trwa w najlepsze, a fani Joanny Krupy nie mogą wręcz napatrzeć się na szczęście, jakie bije od modelki.

Nowy Rok powitała w skromnym gronie!

Kobieta pierwszego dnia roku 2021 opublikowała fotografię, na której uśmiechnięta znajduje się nieopodal kominka, a jej córeczka Asha siedzi na trójkołowym rowerku – pojazd od razu wpadł w oko Internautom!

Kobieta wyznała, że właśnie w ten sposób spędzili Sylwestra – w skromnym, rodzinnym gronie.