Najnowsze informacje dotyczące artystki, Haliny Mlynkovej. Kobieta jest w pełni szczęścia! W Nowy Rok wkroczyła u boku ukochanego. Artystka chętnie pokazuje się z nowym partnerem – kim jest tajemniczy mężczyzna? Fani są zachwyceni i życzą parze wszystkiego, co najlepsze!

Halina Mlynkova należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków artystów, a jej kultowe utwory znane są przez niemalże wszystkich - zarówno młodszych, jak i starszych miłośnikó muzyki.

Życie prywatne gwiazdy w minionym roku było dość skomplikowane – Halina Mlynkowa przeżywała naprawdę ciężkie chwile, ponieważ rozstała się ze swoim mężem, Leszkiem Wroną po pięciu latach związku małżeńskiego.

Z uwagi na fakt, że kobieta wraz z nim oraz synem mieszkała w Czechach, po rozwodzie musiała się przeprowadzić - dla kobiety nowe miejsce zamieszkania było oczywiste: wybrała Polskę. Niełatwo jednak było dokonać tej zmiany w ciężkich czasach, z jakimi przyszło się nam mierzyć.

Po tych ciężkich chwilach kobieta jednak wkracza w Nowy Rok w pełni szczęścia!

Kim jest nowy partner Haliny Mlynkowej?

Od pewnego czasu artystka widziana jest w towarzystwie Marcina Kindla, z którym poznała się tworząc nowe piosenki. Jak podają media, para nie kryje swoich uczuć i wszystko wskazuje na to, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi!