Zaskakujące informacje o najnowszej edycji popularnego programu “The Voice Senior”. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą coś naprawdę nieprawdopodobnego! Jeden z uczestników zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Wszyscy dosłownie zaniemówili, polały się łzy! O co chodzi?

Jak wiadomo, w programach rozrywkowych często zdarzają się sytuacje całkowicie nieprzewidziane, które nierzadko szokują i wprawiają w osłupienie. Często także poruszają, wzruszają lub wywołują smutek.

W najnowszej edycji popularnego programu rozrywkowego “The Voice Senior” było podobnie – tej sceny nikt się nie spodziewał!

Wszyscy zaniemówili!

Program “The Voice Senior” jest jednym z “odłamów” popularnego programu “The Voice of Poland” - poza edycją dedykowaną seniorom jest także ta przeznaczona najmłodszym, czyli “The Voice Kids”.

Wszystkie trzy wersje programu są niezwykle uwielbiane przez widzów Telewizji Polskiej, a ta przeznaczona dla seniorów właśnie doczekała się drugiej edycji, która rusza już dziś, 2 stycznia.

Mimo że widzowie zobaczą pierwszy odcinek dopiero wieczorem, do sieci wyciekły pewne zaskakujące momenty, na przykład... oświadczyny jednego z uczestników! Pan Jan Adamiak podczas castingów oświadczył się swojej partnerce, co wywołało ogromne wzruszenie w całym studio!

Andrzej Piaseczny obdarował parę swoją obrączką. Wspaniały gest!

The Voice Senior/ screen YT
The Voice Senior/ screen YT
The Voice Senior/ screen YT