Najnowsze informacje dotyczące Barbary Kurdej – Szatan. Gwiazda powitała nowy rok na egzotycznych wakacjach. Fani zazdroszczą, nie mogą napatrzeć się na te fotki! Koniecznie zobacz!

Jak wiadomo, znane osobistości telewizyjne każdego roku podczas okresu świąteczno - sylwestrowego często wybierają się w jakieś przepiękne, malownicze i tropikalne miejsca, gdzie jest gorąco i słonecznie, aby ten zimowy czas spędzić w inny sposób.

W tym roku jednak zdecydowana większość gwiazd pozostała we własnych czterech kątach z uwagi na liczne obostrzenia oraz strach przed groźnym i dynamicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Okazuje się jednak, że nie każdy! Niektóre gwiazdy mimo wszystko postanowiły spędzić ten czas w wyjątkowy sposób. Jedną z takich osób jest jedna z najpopularniejszych aktorek polskich, Barbara Kurdej – Szatan.

Aktorka na rajskich wakacjach! Fani są zachwyceni!

Barbara Kurdej – Szatan wraz z rodziną postawiła na tropikalne miejsce, które - trzeba przyznać - zapiera dech w piersiach. Artystka nie podała dokładnej informacji, gdzie się znajdują, lecz mimo to fani są zachwyceni i nie mogą napatrzeć się na te zdjęcia przedstawiające słoneczną pogodę.

- Jak tam samopoczucie pierwszego dnia 2021 roku? Ja karmię, więc to nie kac, ale jakiś ogólny tropikalny zmęcz mnie dopadł. Widzicie, czy na mrozie czy pod palmą, różnie bywa - napisała.