Niebywale zaskakująca sytuacja przytrafiła się w czasie Świąt Bożego Narodzenia w jednym ze sklepów z zabawkami. Pewien mężczyzna za dokonane zakupy zapłacił banknotem o nominale 500 złotych. Potem prawda wyszła na jaw... O co chodzi?

W sieci aż roi się od niezliczonych przypadków i historii uwiecznionych na nagraniach, zdjęciach czy opisów zamieszczonych przez Internautów, w których dochodzi do nieprzewidzianych i niezwykle zaskakujących wydarzeń, których niemalże nikt się nie spodziewał w danym czasie i momencie.

Zaledwie kilka dni temu, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia pewien mężczyzna także dokonał czegoś, czego zupełnie nikt się nie spodziewał...

Zapłacił oszukanym banknotem!

Ta nieprawdopodobna wręcz sytuacja wydarzyła się w jednym z małych sklepów z zabawkami na terenie gminy Suwałki. Pewien mężczyzna dokonał zakupów, których wartość wynosiła poniżej 100 złotych, a zapłacił banknotem o nominale 500 złotych.

Otrzymał zatem ponad 400 złotych reszty, co finalnie okazało się... skradzionymi pieniędzmi, ponieważ zapłacił oszukanym banknotem.

Kasjerka zorientowała się dopiero po pewnym czasie, jednak dzięki szybkiej interwencji lokalnej policji udało się ustalić tożsamość oszusta. Jest nim 28 – latek, któremu za taki wybryk grozi nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności!

Banknot 500 zł/ screen YT
Banknot 500 zł/ screen YT
Banknot 500 zł/ screen YT