Każdego roku astrolog Susan Miller wymienia znak zodiaku, dla którego Nowy Rok będzie naprawdę wyjątkowy. W 2019 roku był to Strzelec, w 2020 Koziorożec, a w 2021 będzie nim Wodnik.

Z astrologicznego punktu widzenia kluczem do powodzenia w nowym roku jest to, że Jowisz, planeta obfitości, ekspansji i powodzenia, uśmiecha się do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że możliwości będą wszędzie, mogą objawiać się na różne sposoby: „Wodnik, który jest pod wpływem Jowisza będzie podróżował dużo i dość daleko” - mówi Miller.

„Poza tym możesz spotkać swoje przeznaczenie — jedyną i prawdziwą miłość. Ten rok jest idealny na takie spotkanie ”.

Miller dodaje, że ten rok dla Wodnika może oznaczać również dobry czas na powiększenie rodziny. Dodatkowo dla Wodnika to idealny czas, w którym może odnieść sukces w rozwoju kariery i rozszerzyć działalność zawodową.

Ponadto idealny rok tego znaku zbiega się z kluczowym przejściem do ery Wodnika, a zatem wszystkie planety przechodzące wzdłuż znaku powietrza będą mu sprzyjać.

„Wodniki w 2021 roku odnajdą swoje prawdziwe powołanie i to, jak mogą pomagać ludziom, bo pomaganie ludziom jest wpisane w przedstawicieli tego znaku. To znak humanitarny ”. - mówi astrolog.

Ostatecznie rok 2021 będzie świetnym okresem dla Wodnika, osoby spod tego znaku będą kierować swoją energię i naprawdę robić to, co ich pasjonuje.

Warto jednak zauważyć, że sukces nie przyjdzie od razu do Wodnika, ponieważ w pierwszej połowie roku Jowisz łączy się z Saturnem, planetą nadzorującą, która może spowolnić sukces. Dlatego Wodnik może nie dostatecznie odczuwać energię „swojego roku” w styczniu i lutym, a na szczęście trzeba trochę poczekać.


O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ