"Wirtualna Polska" postanowiła w obliczu ogólnoświatowych wydarzeń pandemicznych przyjrzeć się bliżej relacji Ilony i Macieja z najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Niestety internauci nie zostawili suchej nitki ani na uczestnikach, ani na najnowszym sezonie programu.

"Z tej mąki chleba nie będzie"

Jedno z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod instagramowymi postami postami dotyczącymi Ilony i Macieja.

Jak się okazuje, sympatyczne i lekkoduszne podejście do życia Ilony, jej roześmiana buzia i pozytywne nastawienie nie wszyscy potraktowali, jak zachowanie godne dojrzałej do związku kobiety.

Inni natomiast komentowali Ilonę równie ostro zarzucając jej brak ambicji. Maciejowi z kolei zarzucano brak gustu, z wyborami kobiet włącznie.

Jak się okazało, sytuacja jaka powstała w życiu pary nie zdała egzaminu, a sama Ilona zbuntowała się przeciwko związkowi na odległość. Czy trudno jest się jej dziwić? To zależy od podejścia mężczyzny i przyczyny powstania takiego stanu rzeczy.

Z pewnością subtelna wypowiedź Ilony dała internautom do zrozumienia, że z tego związku faktycznie nic nie będzie, choć Maciej ma szansę być dobrym mężem. Będzie musiał jednak nieco więcej się nauczyć.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi

Zerknij tutaj: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka

Nie przegap: Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znamy wszyscy. Jeden z bohaterów popadł w konflikt z prawem. O co chodzi