Kiedy ta funkcja pogarsza się wraz z wiekiem lub zmianami hormonalnymi, pojawiają się białe pasma.

Niezwykłe strzyżenie, które odmłodzi nawet siwe włosy

YouTube/MAKEOVERGUY
YouTube/MAKEOVERGUY
YouTube/MAKEOVERGUY

Szczególnie kobiety zmagają się z tym zjawiskiem. Często ten proces jest uruchamiany również w młodym wieku. Nie, nie proponujemy chemicznych barwników, ale proste cięcia, które sprawiają, że wyglądasz jak najlepiej. Gotowa na inspirację w stylu glamour?

Mistrz od Makeover na Youtube jest zdeterminowany, by zmieniać kobiety w ich najpiękniejszej wersji. Daje im siłę, zmieniając ich nudny i ponury wygląd, pokazując im wiele możliwości stylistycznych. To dla nich działa prawie jak magia, sprawiając, że wierzą w siebie.

Kobieta po sześćdziesiątce miała dość swoich ciężko wyglądających białych włosów. Chciała, aby jej naturalnie kręcone loki były dla niej możliwe do opanowania, a także wyglądały bardziej modnie. Stylista przyciął włosy do prawie pixie, żeby nie musiała ich często rozczesywać. Kolor pozostał ten sam.

Nie mogła uwierzyć, jak swobodnie i łatwo się czuła po metamorfozie. To naprawdę zdziałało dla niej cuda!

To nie pierwszy raz, kiedy mistrz od Makeover wybrał ten proces, aby kobieta poczuła się lżejsza i jaśniejsza. Wcześniej zmodyfikował wizerunek Polly krótkim bobem i miodowym barwnikiem. Imponujące, prawda?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą

Zerknij tutaj: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy

Nie przegap: Gdańsk: ważne zmiany dla użytowników hulajnóg elektrycznych. Dotkną także pieszych