Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania. Ostatnio Dagmara podpadła swoim fanom.

Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy
Dagmara Kazimierska screen WP Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska dumnie pozuje w naturalnym futrze. Internauci są oburzeni

Choć świadomość ludzi wzrasta i z roku na rok coraz więcej celebrytów decyduje się na zrezygnowanie z noszenia naturalnych futer, są i tacy, którym noszenie okrycia ze zwłok zwierząt nie sprawia żadnego problemu. Do takich osób należy Dagmara Kazimierska, która ostatnio na swoim Instagramie dumnie prezentowała swoje wdzięki w futrze od niedoszłej celebrytki Justyny Pawlickiej, na której czołowe obrończynie zwierząt nie pozostawiają suchej nitki.

Dagmara Kazimierska jak sama przyznaje nie ma problemu z noszeniem naturalnego futra. Co więcej nie zamierza wcale rezygnować z tej przyjemności. To nie jest pierwsze futro celebrytki.

To też może cię zainteresować: JEST DECYZJA O ZNIESIENIU ZAKAZU HANDLU W NIEDZIELĘ. OGROMNA RZESZA POLAKÓW CZEKA NA PODJĘCIE DZIAŁAŃ. SZYKUJE SIĘ SPORE NIEZADOWOLENIE OBYWATELI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BUDOWA POŁUDNIOWEJ OBWODNICY WARSZAWY DOBIEGA KOŃCA. ZNANE SĄ JUŻ TERMINY UKOŃCZENIA PRAC. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ

O tym się mówi na świecie: TATA I JEGO DWAJ SYNOWIE PRZYGOTOWALI MNÓSTWO MATERIAŁÓW NA OPAŁ. TO, CO ZROBILI DALEJ, WZRUSZA DO ŁEZ