Laura Łącz to znana polska aktorka teatralna oraz serialowa. Ogromną rolę w życiu artystki odgrywa także twórcze pisanie. Obecnie 65-letnia gwiazda wciąż pozostaje bardzo aktywna zawodowo, głownie ze względu na jej fundusze. Jak zdradza Laura Łącz jej emerytura jest głodowa.

Aktorka zmuszona jest w dalszym ciągu pracować. Głównie dlatego, ze jej emerytura jest naprawdę niewielka. Poza udzielaniem się w mediach, występami na deskach teatru oraz na srebrnym ekranie często pojawia się na imprezach branżowych i chętnie udziela wywiadów.

Laura Łącz screen YouTube
Laura Łącz screen YouTube

Laura Łącz o swojej emeryturze

Laura Łącz otwarcie przyznaje się do tego, że kwota jej świadczenie jest naprawdę niska. Niestety aby moc gonie żyć zmuszona jest być w dalszym ciągu aktywna zawodowo. Jak przyznaje to właśnie dodatkowe projekty stanowi źródło jej utrzymania. Laura Łącz wyjawia także wysokość swojej emerytury i zdradza dlaczego suma jest tak niska.

Jak wyznała aktorka, udała się ona na przedwczesna emeryturę, której wysokość jest śmiesznie niska. Jak dodała po aktualnych podwyżkach wysokość jej świadczenia wzrosła do tysiąca złotych. Jak przyznaje taka suma nie starczyłaby na nic.

Na szczęście Laura Łącz jest na silach by pracować i podejmować się kolejnych projektów. Jak śmieją się znajomi artystki, więcej występów scenicznych od niej może mieć tylko Zenon Martyniuk.

Laura Łącz screen YouTube
Laura Łącz screen YouTube

To też może cię zainteresować: JEST DECYZJA O ZNIESIENIU ZAKAZU HANDLU W NIEDZIELĘ. OGROMNA RZESZA POLAKÓW CZEKA NA PODJĘCIE DZIAŁAŃ. SZYKUJE SIĘ SPORE NIEZADOWOLENIE OBYWATELI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BUDOWA POŁUDNIOWEJ OBWODNICY WARSZAWY DOBIEGA KOŃCA. ZNANE SĄ JUŻ TERMINY UKOŃCZENIA PRAC. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ

O tym się mówi na świecie: TATA I JEGO DWAJ SYNOWIE PRZYGOTOWALI MNÓSTWO MATERIAŁÓW NA OPAŁ. TO, CO ZROBILI DALEJ, WZRUSZA DO ŁEZ