Ostatnie miesiące to z pewnością nie najlepszy czas dla Blanki Lipińskiej. Pisarka ma za sobą ciężkie rozstanie. Sprawy nie ułatwia fakt, ze pisarka i muzyk są osobami publicznymi i rana spowodowana rozstaniem ciągle jest rozdrapywana przez media. Prawo do zabrania głosu w sprawie och związku roszczą sobie także inne gwiazdy. Ostatnio spore zamieszanie wybuchło wokół słów Evy Minge.

Znana projektantka pozwoliła sobie na dorzucenie własnych pięciu groszy do sprawy rozstania Blanki i Barona. Niestety jej dosadne słowa nie spodobały się wszystkim. Zwłaszcza Blani.

Eva Minge o Baronie. Nie zabrakło gorzkich słów

Ewa Minge. Źródło: youtube.com
Ewa Minge. Źródło: youtube.com
Ewa Minge. Źródło: youtube.com

Media coraz częściej rozpisują się o tym, jakoby Blanka od czasu zerwania nie była najlepszej kondycji. Zazwyczaj kiedy była przyłapywana przez paparazzich na jej twarzy widniał uśmiech. Teraz kiedy nie ma przy niej Barona jej twarz nie jest już tak wesoła.

Sprawę związki Blanki i Barona postanowiła skomentować sama Eva Minge. Projektantka nie przebierała w słowach. Jasno dala do zrozumienia, ze w wyborze partnerki muzyk nie kieruje się miłością. Mówiąc krótko – chodzi o popularność. Baron zwiąże się z każdą, która pozwoli mu ponownie znaleźć się na językach.

Jak napisała kreatorka mody, 36-cio latek na pierwszym miejscu stawia marketing. Robi to sprawnie, bo dostaje w pakiecie z dodatkowymi pięcioma minutami sławy seks. Co więcej Eva Minge stwierdziła, ze żeby „pozyskać” Barona trzeba niewiele wysiłku. Co więcej, zaczęła zachodzić w głowę jak w ogóle można się w nim zakochać?

Słowa projektantki ugodziły Blankę, która postanowiła odpowiedzieć wścibskiej kobiecie. Jak napsiala na swoim Instagramie pisarka, lepiej aby projektantka wzięła się za prace artystyczną nie plotki. Ponadto jak sama przyznała to ona uwiodła Barona, a nie on ją. Para podobno po dziś dzień się przyjaźni.

Baron postanowil odpowiedziec krotko. Jak powiedzial sprawę wyjasniła już Blanka. Jemu pozostaje jedynie wysłać światło.

Blanka Lipińska. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska. Źródło: Youtube

To też może cię zainteresować: SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. JEŚLI NAPRAWDĘ NIE MUSIMY, LEPIEJ TAM NIE TRAFIĆ, JEŚLI CHCEMY ŻYĆ

O tym się mówi w Polsce: ZASKAKUJĄCA DECYZJA POLSKICH KOLEI PAŃSTWOWYCH. ZARZĄD PLANUJE ZMIENIĆ TRASY. JEDNA Z NICH POWODUJE OGROMNE OBURZENIE WŚRÓD MIESZKAŃCÓW. O CO CHODZI