Portal "Jastrzab" ogłosił, że Karolina Szostak pochwaliła się swoim pięknym salonem. Fakt, wnętrze sprawia wrażenie ciepłego i przytulnego. Chodzi też o lapmę, która tam zagościła.

Przytulne "homeoffice" Karoliny Szostak

Odkąd rząd wprowadził rekomendację "zostań w domu", wielu Polaków stosując się do zasad lockdownu, postarało się o przejście na zdalny tryb pracy lub nauczania. Zarówno reporterzy, jak i dziennikarze, zadbali o możliwość nadawania na żywo z własnych domów. Zadbała też o to dziennikarka Karolina Szostak, której salon posłużył jako przytulny homeoffice, czyli domowe biuro. Większość czasu zawodowego starała się spędzać w domowym biurze, jednak nie zawsze mogła pracować zdalnie.

Chcąc dostosować się do restrykcji, które zapanowały w kraju, stacje telewizyjne podzieliły pracę prezenterom, dziennikarzom i gościom programów w taki sposób, by w studiu znajdowała się jak najmniejsza liczba osób. Z tego względu, wielu korespondentów, reporterów i prezenterów nadawało z domu. Tak też pracowała w większości czasu dziennikarka Karolina Szostak.

Trzeba przyznać, że salon dziennikarki wprost zachęca do krótkiej, acz wygodnej i smacznej drzemki. Nas dopada sen, a Was?

O tym się mówi: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Zerknij tutaj: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

O tym pisaliśmy ostatnio: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali