PLOTEK przypomniał nam postać Kazika, czyli filmowego syna Mikołaja Melchiora, w którego postać wcielił się Tomasz Karolak. Romantyczne części "Listów do M", oddają klimat okresu, w jakim toczy się akcja. Boże Narodzenie w prawdzie ukazane było w atmosferze ignoracji wobec znajomości kolęd bożonrodzeniowych, jednak rzadko kto nie lubi klimatu Świąt Bożego Narodzenia.

Obraz Mateusza Winka obecnie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mateusz Winek (@mateusz.winek)

Mateusz Winek zagrał w "Listach do M" uroczego chłopca. Jaki jest obecnie? Ma już 12 lat i kilka ciekawych pasji. Podobnie, jak jego mama Magdalena Winek, zafascynował się fotografią, ale lubi od czasu doczasu stawać po obydwu stronach obiektywu.

Ten uroczy chłopiec ma spory talent aktorski i fotograficzny, a i w modelingu radzi sobie coraz lepiej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mateusz Winek (@mateusz.winek)

Jak przyznaje, uwielbia podróże, co w obecnej sytuacji niestety jest mocno utrudnione. Jak podają media, ma spore doświadczenie w dubbingowaniu w grze komputerowej.

Ostatnio wcielił się w postać Karola w najnowszym filmie "Czaarny młyn". Na swoim koncie na Instagramie, podzielił się kreacją Kaarola.

To już oficjalne! Premiera filmu 'Czarny Młyn' już w najbliższe ferie, w 2021! ☺️ Przedstawiam Karola - postać w którą się wcieliłem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Mateusz Winek (@mateusz.winek)

Co sądzicie o rozwijającej się karierze młodziudkiego aktora?

O tym się mówi: Dzieci obiecały ojcu, że jeśli w domu pojawi się pies, wezmą za niego pełną odpowiedzialność. Post mężczyzny na FB rozbawia do łez

Zerknij tutaj: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

O tym pisaliśmy: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka