Pamiętacie historię 13-letniego chłopca adoptowanego przez niezłomnego i dzielnego Petera Mutabazi? Adopcyjny tatuś postanowił zrobić swoim dzieciom przyjemność i spełnił marzenie o psim członku rodziny. Jego post na Facebooku sprawił, że wielu rodziców powiedziało: "Tak! U mnie było to samo!"

Niesamowity człowiek i jego szczęśliwa rodzina

Facebook/Peter Mutabazi

Ten niezwykły człowiek o złotym sercu dał dom i normalne życie chłopcu, który stał się jego synem. Ta historia obiegła cały świat dając nadzieję wszystkim, którzy szukają w życiu dobra.

Gdy dzieci proszą rodziców o pieska, przed ich oczami pojawiają się liczne obrazki tego, co może się stać, gdy futrzak pojawi się w ich domu. Dzieci Petera także poprosiły o czworonożnego przyjaciela. Tatuś zgodził się pod warunkiem, że wezmą za psiaka pełną odpowiedzialność. Dzieci oczywiście złozyły uroczystą przysięgę, że będą się nim osobiście opiekować. To, co na swoim koncie na Facebooku napisał ich tato Peter, rozbawiło i wzruszyło internautów.

Kto naprawdę ma tego psa? ⠀⠀⠀ Więc moje dzieci tak bardzo chciały psa. Zanim zdążyłam pomyśleć o psie wymyśliliśmy porozumienie. Dzieci zgodziły się, że będą absolutnie odpowiedzialne za wszystkie sprawy związane z psem. Ich odpowiedź: ′′ TAK! Weźmiemy odpowiedzialność!" ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Cóż, to trwało tydzień. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✔️ Kto wstaje o 3 rano, kiedy Simba płacze? 🙋🏾 ♂️ ✔️ Kto karmi go codziennie, 3 razy dziennie? 💁🏾 ♂️ ✔️ Kto go wyprowadza? 🤹🏾 ♂️ ✔️ Kto sprząta po wypadkach? 🤦🏾 ♂️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Kto jest ze mną w tym temacie? 👀

Facebook/Peter Mutabazi

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci utożsamiają się z jego doświadczeniem.

Awww. Moja starsza dwójka miała wiele „zwierząt”, w tym konie. Pewne aspekty stały się częścią ich obowiązków. Narzekali, ale zrobili to. Teraz są dorośli i tęsknią za obowiązkami! Pamiętają poranne karmienie i siano dla koni. Opowiadają o koniach i ich indywidualnych reakcjach na pokarm, smakołyki i ogólną uwagę. Wszystkie rzeczy, na które narzekali, to teraz słodkie wspomnienia, którymi można się podzielić ze swoimi dorosłymi przyjaciółmi!

Zdobycie Drake 'a to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam. Witamy w najlepszym przyjacielu człowieka!

W 100 % adoptowałaś kolejnego dzieciaka, Simbę, który - jak inni - będzie generował dużo pracy, ale wypełni twoje życie radością!!

Co sądzicie o psim przyjacielu? Czy jego obecność pozwala dzieciom nauczyć się delikatności, troski o słabszych i odpowiedzialności?

O tym pisaliśmy: 13-letni chłopiec został porzucony w szpitalu. Wtedy mężczyzna postanowił go uratować. Poruszająca historia

Zerknij: Zaskakujące hobby pewnego lisa rozbawiło ludzi. Przy tym futrzaku trzeba pilnować ważnej części garderoby