Każda kobieta, która na codzień dba o swój wizerunek wie, że włosy są jej główną ozdobą. Dlatego też tak bardzo się stresujemy, gdy mamy skorzystać z usług nieznanego nam fryzjera.

Wypadanie włosów niesie za sobą wiele konsekwencji

Problem wypadania włosów dotyka wielu kobiet. Powody są różne, jednak efekt ten sam: utrata pewności siebie, niska samoocena, społeczne wycofanie. Często też dochodzi do szyderstw ze strony innych ludzi...

Stylistka Shafag Nowruzowa kolejny raz pokazała, że nawet beznadziejną sytuację można z powodzeniem uratować. Mocno przerzedzone włosy modelki zdawały się być nie do uczesania. Mistrzyni poradziła sobie jednak z tym przypadkiem.

Jasny odcień wiele zmienił

YT

Kobieta miała przed sobą ważne wydarzenie rodzinne i bardzo się wstydziła swoich rzadkich włosów. Prosząc o pomoc znaną stylistkę Shafag, zrobiła to, co mogła najlepsze.

Rozjaśnienie ciemnych kosmyków sprawiło, że różnica między jasną skórą głowy, a włosami przestała być aż tak widoczna.

YT

Aby dodać objętości fryzurze, uniesiono kosmyki włosów w postaci fal i upięto luźno nad karkiem. By dopełnić zbyt krótkie włosy, dobrano dopinkę w tym samym odcieniu rozjaśnionych już włosów.

YT

Całość wizerunku uzupełniono lekkim makijażem na ślicznej buzi klientki, która była wprost zachwycona efektem pracy Shafag.

A Tobie jak się podoba?

O tym się mówi: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Zerknij tutaj: Michał Wiśniewski i wszystkie jego dzieci. Jak dzisiaj żyją i wyglądają

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Media obiegła kontrowersyjna wiadomość. Szykuje się wzrost subwencji dla partii politycznych. Czy posłowie dostaną spore podwyżki