Obecnie wszyscy przeżywamy trudny okres. Zakupy w czasie pandemii koronawirusa wyglądają zupełnie inaczej – są osoby, które zamawiają zakupy online z dostawą do domu i nie wychodzą, by się nie zarazić, inni decydują się na robienie zapasów i rzadsze odwiedzanie sklepów, zaś jeszcze inni nie zmienili swoich nawyków.

Sklepy wychodzą naprzeciw klientom. Nowa oferta Biedronki

Biedronka
Biedronka
Biedronka

Sieć marketów spożywczych "Biedronka", postanowiła przyjąć podobny model jak podczas wiosennego lockdownu. W związku z tym niektóre sklepy będą czynne nawet do godziny 2:00 w nocy.

- W najbliższy piątek ponad 1200 placówek sieci Biedronka będzie czekać na klientów aż do 2:00 w nocy. Co więcej, liczba sklepów, które czynne są całodobowo przekroczy już 600. Oznacza to, że łącznie ponad 2700 placówek sieci będzie w piątek funkcjonować w wydłużonych godzinach pracy, co najmniej do 23:30 lub dłużej - przekazała sieć.

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - przekazał Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Klienci muszą czekać przed sklepem na swoją kolej. Źródło: gdansk.pl
Klienci muszą czekać przed sklepem na swoją kolej. Źródło: gdansk.pl
Klienci muszą czekać przed sklepem na swoją kolej. Źródło: gdansk.pl

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

O tym się mówi na świecie: KARMIŁA ICH I TROSZCZYŁA SIĘ, A NAWET POŻYCZAŁA PIENIĄDZE. A KIEDY ZOSTALI PANAMI, ZACZĘLI WARCZEĆ. „KIEDY ODEJDZIESZ TY I TWOJA PANI”

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA