Kiedy Michał i ja właśnie założyliśmy rodzinę i zaczęliśmy mieszkać osobno od rodziców, wspomina Swietłana, moja teściowa chciała być świadoma wszystkiego, co działo się w życiu nowożeńców.

Pomyśl, sekret, dlaczego nie możesz powiedzieć swojej matce, że zamierzasz kupić nowe meble? Radziłaby i pomagała. Mam większe doświadczenie, jesteś jeszcze młoda, jeszcze niewiele wiesz.

Obrona granic, prawa do bycia gospodynią domową, gotowej do szacunku, doceniania, dziękczynienia i komunikowania się, wymagała od dziewczyny wiele wysiłku, ale nie będzie tolerować ingerencji w sprawy wewnętrzne.

Oksana po tych pierwszych miesiącach zrezygnowała, uspokoiła się — wspomina Swietłana — stosunki były wyrównane. Oczywiście wielu było niezadowolonych, ale bez prób dyktowania.

Kobieta przypisuje nowy przypadek napięcia faktowi, że syn dorósł, teraz babcia spędza z wnukiem znacznie więcej czasu, czasem zabierając go na weekend. Inna sprawa, zabierając wnuka na weekend, babcia dowiedziała się od niego wszystkiego, wszystkiego, co się dzieje i co się mówi w domu, po prostu przekupiła go kolejnym prezentem.

Kiedy Witalij zadzwonił do teściowej z twierdzeniami, że niedopuszczalne jest nauczenie dziecka mówienia, zgłoszenie, że przekupstwo jest niedopuszczalne, a co jeśli dziecko powie swojej babci, co się tam dzieje z mamą i tatą?

To, co mówi dziecko, to kolejna połowa sprawy, znacznie poważniejsza, fakt, że wychowuje naszego syna bez zasad, gotowa na wszystko, na prezenty, byle wyciągnąć coś od dziecka.

Co powinniśmy teraz zrobić? Aby ostrzec swojego syna, aby nie odpowiadał na prowokacyjne pytania do swojej babci? Jednak mały chłopiec nie rozumie jeszcze, że jest wykorzystywany do zdobywania informacji.

Ograniczyć komunikację dziecka z Oksaną? Przynajmniej dopóki Artem nie dorośnie albo babcia się uspokoi?

Jak informował portal "Życie ": W SIECI UKAZAŁO SIĘ NIESAMOWITE NAGRANIE ZARAŻONEJ KOBIETY, JEJ PRZEKAZ JEST PORUSZAJĄCY! POJAWIŁ SIĘ MOCNY APEL DO MINISTRA ZDROWIA, KOBIETA MA DOŚĆ

Przypomnij sobie: LEKARZE NA CENZUROWANYM POLSKICH WŁADZ? JUŻ WKRÓTCE MAJĄ RUSZYĆ ŚCISŁE KONTROLE, PIERWSI BĘDĄ DOKTORZY, KTÓRZY NIE UCHYLAJĄ SIĘ OD WALKI Z WIRUSEM

Portal "Życie " pisał również: NAJNOWSZE DONIESIENIA O ZMIANACH W TRAKCIE PANDEMII. MATEUSZ MORAWIECKI PRZEKONUJE, ŻE DRUGA FALA STAŁA SIĘ FAKTEM, BĘDĄ NOWE OBOSTRZENIA