Były minister zdrowia Łukasz Szumowski do dziś boryka się ze skutkami wykańczającej pracy. Ponadto polityk trafił także do szpitala. Wszystko przez koronawirusa, którego wykryto u Szumowskiego.

Sprawa zarażenia Łukasza Szumowskiego nurtowała Polaków od samego początku, szczególnie zaś fakt, że zaledwie dzień po informacji o tym, że ma COVID-19, były minister wybrał się do sklepu.

Podobno Łukasz Szumowski skarżył się na problemy z oddychaniem oraz duszności, trafił do szpitala ze względu na objawy koronawirusa.

Łukasz Szumowski nie do poznania. Koronawirus go wykańcza

Łukasz Szumowski. Źródło: Youtube
Łukasz Szumowski. Źródło: Youtube
Łukasz Szumowski. Źródło: Youtube

Łukasz Szumowski właśnie wyszedł ze szpitala, do którego trafił wskutek zarażenia COVID-19. Jak udało się sfotografować reporterom portalu „Super Express”, Łukasz Szumowski nie wygląda dobrze. Lekarz, który podczas wykonywania funkcji ministra zdrowia dostał nieźle w kość, do tej pory meczy się ze skutkami przepracowania. Teraz jest jeszcze gorzej, do zmęczenia doszedł koronawirus.

Łukasz Szumowski. Źródło: fakt.pl
Łukasz Szumowski. Źródło: fakt.pl
Łukasz Szumowski. Źródło: fakt.pl

Łukasz Szumowski aktualnie przebywa na domowej kwarantannie. To, czy były minister jej przestrzega, sprawdza policja.

Jak czytamy w „Super Expresie”, który dotarł do poufnych informacji zdobytych od źródła : ‘’W szpitalu Szumowski miał kartotekę z czerwoną gwiazdką - nikt poza jego lekarzem prowadzącym nie miał wglądu do jego badań, a wejście do sali zabezpieczone było kodem.”

Zdjęcia Łukasza Szumowskiego znajdziecie TUTAJ.

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ