Nikt nie spodziewał się, że przedwczesna śmierć tak szybko zabierze 59-letniego Dariusza Gnatowskiego, który grał Arnolda Boczka w „Świecie według Kiepskich”. Nie było tajemnicą, że aktor miał cukrzycę typu 2, jednak nikt nie sądził, że odejdzie tak szybko.

- Przez pewien czas jeździłem na wózku inwalidzkim, bo miałem kłopoty z nogą. Dopiero wtedy zauważyłem, jak wygląda świat z takiej perspektywy – ujawnił niegdyś aktor.

Jak podaje Pomponik, bezpośrednią przyczyną śmierci było zapalenie płuc oraz ciężka niewydolność oddechowa. Choć objawy brzmią na podobne do tych wywołanych przez koronawirusa, nie potwierdzono, by to on przyczynił się do zgonu.

Świat według Kiepskich / YouTube
Świat według Kiepskich / YouTube

„Świat według Kiepskich”. Ferdek żegna Boczka

„Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Nie dziwi więc, fakt, że aktorzy wcielający się w role serialowych postaci, znani są niemal w całym kraju.

Wśród osób pragnących pożegnać zmarłego Dariusza Gnatowskiego znalazł się także Andrzej Grabowski. Mężczyźni znali się od lat. Wspólnie występowali w popularnym polskim serialu pt. „Świat według Kiepskich”.

Grabowski postanowił opublikować zdjęcie zmarłego kolegi na swoim Instagramie. Pod zdjęciem pojawił się jedynie znak znicza. To oznacza więcej niż tysiące słów.

View this post on Instagram

[*]

A post shared by Andrzej Grabowski (@andrzejgrabowski_official) on

To też może cię zainteresować: KRAKÓW: OGNISKO KORONAWIRUSA W URZĘDZIE MIASTA. ZAKAZIŁO SIĘ JUŻ KILKADZIESIĄT OSÓB, A SYTUACJA JEST NIEPOKOJĄCA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY JEDEN Z BOHATERÓW PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” NIE MÓWI PRAWDY? FANI SĄ ZAINTRYGOWANI POSTAWĄ JÓZEFA

O tym się mówi na świecie: DANTEJSKIE SCENY NA TERENIE SUPERMARKETU. LUDZIE UCIEKALI W POPŁOCHU, NIE WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO. CO SIĘ WYDARZYŁO

Z życia gwiazd: WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU LARY GESSLER! WEDŁUG NAJNOWSZYCH DONIESIEŃ CELEBRYTKA WRAZ Z MĘŻEM POWITALI NA ŚWIECIE SWOJE PIERWSZE DZIECKO