Nie żyje Rafał "Didi" Diduch. Był on bliskim przyjacielem zarówno Kazika Staszewskiego jak i całego zespołu Kult. Didi był także bohaterem jednego z utworów Kultu. Szersza publiczność poznała jego osobę za sprawą dokumentu "Kult. Film". Aktualnie trwa zbiórka pieniędzy, która pozwoliłaby na przetransportowanie prochów Rafała Diducha do Polski. O śmierci mężczyzny poinformował zespól Kult.

Rafał Diduch nie żyje. Trwa zbiórka pieniędzy na przetransportowanie go do Polski

- Drodzy... mamy do przekazania tragiczną informację… Z ogromnym bólem serca informujemy, że dzisiaj rano zmarł nagle nasz kolega i przyjaciel Rafał Diduch, szerzej znany jako "Didi". Przepełnieni bólem pragniemy przekazać nasze szczere wyrazy współczucia Ani, mamie i wszystkim przyjaciołom Didiego... - poinformowali muzycy.

Aktualnie trwa zbiórka pieniędzy, która pozwoliłaby na przetransportowanie prochów Rafała Diducha do Polski, którą uruchomili kibice Orła Przeworsk.

W dniu dzisiejszym do "Sektora Niebo" odchodzi założyciel ruchu kibicowskiego w naszym mieście - Rafał "Didi" Diduch. "...

Posted by To My Orłowcy on Friday, October 16, 2020

- Aby spoczął na naszej rodzinnej ziemi – można przeczytać na oficjalnej stronie zbiorki.

- Był m.in. prekursorem zgody pomiędzy Orłem a Zagłębiem Lubin w latach dziewięćdziesiątych - podkreślają kibice.

Aktualnie zebrano 25 tysięcy złotych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: NIESPODZIEWANIE ZAPOWIEDZIANO POWSTANIE NOWEJ DROGI EKSPRESOWEJ NA PROBLEMATYCZNYM ODCINKU. JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ