Niestety rząd nie wyciągnął wniosków z ostatniego razu, gdy wyznaczono specjalne godziny zzakupów tylko dla seniorów między 10:00, a 12:00. Ze zrobienia zakupów bezproblemowo, eliminuje to wielu Polaków, co zauważają sami seniorzy.

Seniorzy zabrali głos w sprawie godzin tylko dla nich na zakupy w sklepach i marketach

Okazuje się, że nie wszyscy są zdania, że godziny dla seniorów od 10:00 do 12:00 są dobrym pomysłem. Wypowiedzi udzielane dla Dziennika Wschodniego nie pozostawiają złudzeń.

Skończyłem 60 lat i mógłbym korzystać z tego rozwiązania, ale wciąż pracuję i te godziny zupełnie mi na zakupy nie pasują.
- powiedział pan Bolesław z Lublina.

Nie skończyłem 60. lat, ale mam już siwe włosy i ekspedientki chyba uznały, że jestem do tego uprawniony. Zresztą nikt mnie o dowód nie pytał. Kiedy wychodziłem ze sklepu, dzieciaki poprosiły żebym im kupił zapiekanki. Oczywiście kupiłem. Te „Godziny dla seniorów” to wielkie nieporozumienie. Zamknięcie sklepu dla młodych ludzi w tych godzinach były dobre w sytuacji, gdy wszyscy byliśmy zamknięci w domach i mogliśmy decydować, kiedy wyjdziemy na zakupy. Teraz życie toczy się normalnie i to dla osób uczących się i pracujących to ogromne utrudnienie życia.
- stwierdził pan Leszek.

Co o tym sądzicie?

o tym się mówi: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Zerknij: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

Nie zapomnij: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali