Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak żąda niemożliwego?

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Kolorowe było również życie uczuciowe artystki. Edyta Górniak miała wielu partnerów. Do ich grona należeli: Dariusz Kordko, Piotr Gembarowski, a później Piotr Kraśko, czy Robert Kozyra.

Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube
Edyta Górniak/screen YouTube

W 2005 roku mogłoby się wydawać, że wokalistka w końcu znalazła tego jedynego. Górniak wzięła wtedy ślub z Dariuszem Krupą. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się po pięciu latach.

Decyzja piosenkarki może sporo kosztować jej rodzinę

Owocem pięcioletniego małżeństwa Edyty Górniak i Dariusza Krupy jest ich syn Allan. Jednak chłopak właściwe nie ma kontaktu z ojcem, który migał się nie tylko od płacenia alimentów ale także od kontaktów z synem.

Edyta Górniak nie chce mieć nic wspólnego z byłym mężem, który nie tylko ma na bakier z prawem ale także założył już własną rodzinę. Dlatego też polska diwa postanowiła domagać się czegoś, co dla wielu jest niemożliwe. Chodzi o rozwód kościelny.

Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem

Zbiera teraz materiał dowodowy. Bardzo zależy jej na unieważnieniu małżeństwa w kościele. Męczy ją to, że przed obliczem Boga nadal jest żoną Dariusza

- wyznała jedna z bliskich znajomych Edyty Górniak.

Sprawą Edyty Górniak zajmuje się zaprzyjaźniony ksiądz. Podobno gwiazda kontaktowała się nawet z wieloma duchownymi z różnych parafii, a jej decyzja ma spore szanse na szczęśliwe dla niej zakończenie.

Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl
Edyta Górniak. Źródło: interia.pl

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY