Magdalena Narożna jest wokalistką coraz bardziej popularnego zespołu „Piękni i młodzi”. Choć zespól swoją przygodę z disco polo rozpoczął już jakiś czas temu, dopiero pod koniec ubiegłego roku zyskał ogromną popularność. Głownie za sprawą skandalu, który dotyczył maleństwa wokalistów Dawida i Magdaleny narożnych, którzy postanowili zakończyć swój związek.

O sprawie zrobiło się głośno w mediach, głownie przez to, że zarówno Magda jak i Dawid otwarcie rozmawiali o swoich osobistych sprawach. Na szczęście para doszła do porozumienia, a Magdalena Narożna od jakiegoś czasu jest już w nowym, szczęśliwym związku.

Magdalena Narożna pozuje na luksusowym samochodzie. Źródło: Instagram/madzia_pim
Magdalena Narożna pozuje na luksusowym samochodzie. Źródło: Instagram/madzia_pim
Magdalena Narożna pozuje na luksusowym samochodzie. Źródło: Instagram/madzia_pim

Magdalena Narożna pokazała dom

Magda Narożna aktywnie działa w mediach społecznościowych. Wokalistka chętnie pokazuje w nich swoje życie prywatne. Dzieli się zdjęciami z wakacji chwali domem i samochodem. Ostatnio celebrytka postanowiła zaprezentować swój dom w „Pytaniu na śniadanie”.

Wokalistka może pochwalić się przepięknym domem. Na szczęście kwarantanna nie odbiła się na pracy zespołu. Jak przyznała sama Narożna pracy mają po same uszy.

- Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo - opowiadała Narożna.

Jak podaje WP, zespół „Piękni i młodzi”, w którym śpiewa Narożna za godzinny koncert, bierze do 15 tys. zł.

To też może cię zainteresować: Wzburzona Kinga Rusin w mocnych słowach odpiera zarzuty internautów. Zdjęcie dziennikarki wywołało prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tysiącom emerytów obcięto emerytury. Liczą na przełom w ich sprawie i zmianę wysokości świadczeń