Księżna Kate i książę William są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Para ociepla wizerunek całego rodu, który przez ostatnie wydarzenia (m.in. sprawę Harry’ego i Meghan) dość mocno ucierpiał w oczach opinii publicznej.

Fani chcą wiedzieć jak najwięcej o parze książęcej, każdy aspekt ich życia jest bacznie śledzony przez media oraz obserwatorów.

Księżną Kate wygląda rewelacyjnie. Media doszukują się powodów jej niezwykłej przemiany

Kate i William będą mieli kolejne dziecko? Źródło: YouTube
Kate i William będą mieli kolejne dziecko? Źródło: YouTube
Kate i William będą mieli kolejne dziecko? Źródło: YouTube

Księżna Kate znana jest ze swojej dobroczynności. Między innymi jest ona patronką muzeum historii naturalnej. Na dniach Kate ma ogłosić wyniki konkursu na najlepszą fotografie dzikiej przyrody. W tym roku rozdanie nagród przebiegać będzie zupełnie inaczej niż poprzednio. Ze względu na pandemię koronawirusa ceremonia będzie miała charakter wirtualny. Mimo tego, że uroczysta gala nie odbędzie się, Księżna Kate postanowiła nie odejmować jej szyku. Podczas wirtualnego wystąpienia zaprezentowała się w eleganckiej stylizacji. Postawiła na czarną sukienkę i kolczyki z pereł.

Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram

Okazuje się jednak, że uwagę widzów nie przykuła stylizacja księżnej. Internauci są pod wrażeniem tego, jaki blask bije od księżnej Kate. Widok szczęśliwej i uśmiechniętej księżnej uruchomił lawinę plotek. W Wielkiej Brytanii znów mówi się o tym, jakoby Księżna Kate była w kolejnej ciąży. Czy to prawda?

To też może cię zainteresować: Wzburzona Kinga Rusin w mocnych słowach odpiera zarzuty internautów. Zdjęcie dziennikarki wywołało prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tysiącom emerytów obcięto emerytury. Liczą na przełom w ich sprawie i zmianę wysokości świadczeń

Reklama 21s