Jak podaje Pikio, podczas rządaowej konferencji prasowej stało się coś nieoczekiwanego. Nikt się nie spodziewał tego, że na żywo pójdziej tak rażący błąd.

Na mediach społecznościowych zawrzało

Konferencja prasowa, w której wystąpił premier Mateusz Morawiecki emitowana była na antenie TVP Info. Grafika wyświetlona w pewnym momencie za plecami Mateusza Morawieckiego miała zobrazować to, o czym mówił polityk i o sytuacji w kraju. To, co się stało w reżyserce nie do końca było zaplanowane. Błąd, jaki zrobiła osoba odpowiedzialna za grafikę, nie umknął uwadze użytkowników mediów społecznościowych.

Niestety okazało się, że

W nagłówku zamiast "użycie respiratorów" pojawiło się "użycie repriratorów". Zdjęcie natychmiast obiegło media społecznościowe.

Niestety całość nie dodała powagi rządowej konferencji prasowej, która jak wszystkie inne organizowane z okazji pandemii, miała być śmiertelnie poważna.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Zerknij: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka

O tym pisaliśmy ostatnio: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało