Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Co dzieje się z Marceliną Zawadzką?

Marcelina Zawadzka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK)

– mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: plejada.pl

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Jak podaje WP, choć przepowiadano jej powrót na koniec sierpnia, nie doszło do tego. Gwiazda cały czas nie pokazuje się w telewizji.

Wpis Marceliny Zawadzkiej w mediach społecznościowych wszystko zdradza

Wszystko wskazuje na to, że Marcelina Zawadzka nie wróci do „Pytania na śniadanie”. Podobno kierownictwo szuka dla niej specjalnego pomysłu na program, którego mogłaby być prowadzącą.

W ostatnim czasie Marcelina dodała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które podpisała słowami:

Czasami wszystko odwraca się do góry nogami... Może nadejść taki czas, że uznasz iż wszystko się kończy - a to będzie dopiero początek.

Myślicie, że to oznacza iż wróci na ekrany telewizorów?

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY