Jerzy Połomski jest znanym muzykiem i aktorem. Mężczyzna w latach 60. i 70. stworzył hity, które są znane do dzisiaj. Mowa między innymi o takich przebojach jak: „Cała sala śpiewa z nami”, „Komu piosenkę?”, „Bo z dziewczynami”, „Daj”, czy „Moja miła, moja cicha, moja śliczna”.

Co jest kluczem do szczęśliwego życia według Jerzego Połomskiego?

Jerzy Połomski ma 87 lat, jednak zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Mężczyzna ma mnóstwo energii i wiedzie szczęśliwe, bezstresowe życie. Jak on to robi?

Jestem pozbawiony nerwowych stanów, może dlatego tak dobrze wyglądam. Żyję bez stresu, dlatego że nie jestem związany z kobietą

- wyznał żartobliwie Jerzy Połomski w rozmowie z „Super Expressem”.

Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl
Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl
Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl

Czy Jerzy Połomski planuje powrót na scenę?

W 2018 roku artysta postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. Nie ukrywa jednak, że brakuje mu sceny i możliwe, że niebawem ponownie usłyszymy jego wyjątkowy talent.

Proszę na mnie spojrzeć, jestem pełen sił i zdrowia. Tacy jak ja nigdy się nie poddają i walczą do końca

- powiedział w jednym z wywiadów.

Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl
Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl
Jerzy Połomski. Źródło: fakt.pl

Póki co, sympatyczny wokalista mieszka w kamienicy na Mokotowie w Warszawie i cieszy się zasłużonym wypoczynkiem. Miejmy nadzieję, że niebawem zawita ponownie na scenie i będziemy mogli znowu podziwiać jego wielki talent.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY