Gary Goldsmith, wujek księżnej, wykorzystał LinkedIn, aby podzielić się swoimi uczuciami na temat pary królewskiej po tym, jak spakowali się i wyjechali do Ameryki na początku tego roku. Goldsmith jest bratem matki Kate, Carole Middleton i wszedł na stronę internetową po przeczytaniu artykułu, w którym Meghan i Harry zażądali zakończenia „strukturalnego rasizmu” w Wielkiej Brytanii.

Wulgarny wpis szybko zniknął z sieci

Google

Tyle ważnych rzeczy dzieje się na świecie, a te dwa mapety wciąż szukają atencji. Proszę, pozamykajcie już te mordy, zajmijcie się wychowaniem swojego dziecka, przestańcie zabierać głos i czegokolwiek od nas żądać. Proszę, zamknijcie się już, jesteśmy dosyć zajęci ratowaniem żyć i naszej gospodarki.

G*wno ich to obchodzi. Gdyby było inaczej, nie "abdykowaliby". Serio, mamy już dość ich wykładów

Pałac Kensington jeszcze nie odpowiedział na żenującą tyradę, ale pomimo odebrania stanowiska, Goldsmith powiedział DailyMail, że podtrzymuje wszystko, co napisał.

Podczas gdy członkowie rodziny królewskiej w większości milczeli na temat swoich opinii na temat opadu Megxitu, członkowie rodzin Sussexes również wzięli pod uwagę, odkąd dramat rozwinął się na początku tego roku. Ojciec Meghan, Thomas Markle, wcześniej oskarżył swoją córkę o „obniżenie ceny” rodziny królewskiej poprzez rezygnację z królewskich obowiązków i oskarżył parę o przekształcenie tej instytucji w „Walmart z koroną”.

Mówi się, że "grunt to rodzinka". Niestety ów grunt zapada się często pod stopami...

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

Zerknij tutaj: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach

O tym pisaliśmy ostatnio: Smutna wiadomość dla wszystkich wielbicieli "Kaczuszek". Nie ma już z nami wykonawcy