Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Jednak nawet najlepsza rodzinna może zaliczyć złe momenty. Takie zdecydowanie były ostatnie dni w życiu Lewandowskich. Zebrały się nad nimi czarne chmury.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Instagram

Lewandowscy zapomnieli już o złej passy?

W ostatnim czasie Anna Lewandowska nagrała na Instagramie wideo, na którym tańczyła z doczepionym brzuchem i pupą. Popularna trenerka musiała zmierzyć się po tym z falą krytyki, nawet mimo to, że jej celem nie było wyśmiewanie się z osób otyłych.

Jakiś czas później z PR-owymi problemami musiał zmierzyć się także Robert Lewandowski. Piłkarz został oskarżony o przekręty finansowe. Cezary Kucharski, doradca Roberta Lewandowskiego, złożył zawiadomienie do warszawskiego urzędu skarbowego. Jego zdaniem piłkarz nieprawidłowo rozliczył się ze swoich polskich dochodów. Lewandowski odbija piłeczkę. Jak twierdzi, Kucharski chce wymusić od niego pieniądze.

Szczęśliwa rodzina miło spędziła sobotnie popołudnie

Miejmy nadzieję, że niebawem wszystko się wyjaśni i w życiu Lewandowskich znowu zapanuje harmonia. Tymczasem Anna i Robert spędzają czas ze swoimi córkami – Klarą i Laurą.

Robert Lewandowski dodał zdjęcie z najmłodszą pociechą. W smutnych chwilach uśmiech dziecka zdecydowanie może pomóc.

Natomiast Anna Lewandowska opublikowała fotografię, na której fani trenerki mogą zobaczyć obie córki popularnej pary – Klarę i Laurę. Dziewczynki pięknie prezentowały się w jesiennych stylizacjach.

Anna Lewandowska z córkami. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska z córkami. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska z córkami. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY