Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Anna Lewandowska kibicowała ze swoją mamą Robertowi

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Ania Lewandowska jest bardzo lubiana przez Polki, dla wielu osób stała się autoryterem. Sportsmenka i trenerka co jakiś czas stara się pokazać, że ma spory dystans do siebie oraz życia.

Robert i Anna Lewandowscy, źródło: Sport.pl
Robert i Anna Lewandowscy, źródło: Sport.pl
Robert i Anna Lewandowscy, źródło: Sport.pl

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu z dala od rodziny. Ania może jednak zawsze liczyć na pomoc swojej mamy, Marii Stachurskiej.

Ten widok jest naprawdę uroczy

Anna Lewandowska już nieraz powtarzała, że jej mama jest kobietą na medal. Pani Maria Stachurska wychowała Annę i jej brata sama, ponieważ mąż zostawił ją, gdy byli jeszcze młodzi.

Anna Lewandowska z córeczkami. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska z córeczkami. Źródło: Instagram

Mało tego, teraz pani Maria z przyjemnością pomaga Ani Lewandowskiej i jest w stanie pokonać dla niej setki kilometrów. Dzięki niej Ania może czasem odpocząć od natłoku obowiązków domowych. Z dwójką dzieci w końcu nie jest lekko.

Tym razem pani Maria Stachurska towarzyszyła Ani Lewandowskiej w… kibicowaniu! Kobiety wspólnie oglądały mecz Bayernu Monachium, w którym oczywiście brał udział Robert Lewandowski.

Widok matki i córki jest naprawdę uroczy. A Wy co sądzicie?

Anna Lewandowska z mamą. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska z mamą. Źródło: instagram.com
Anna Lewandowska z mamą. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK OBCHODZI DZISIAJ URODZINY. ILE LAT SKOŃCZYŁA MARIA SZABŁOWSKA

Portal „Życie” pisał również o: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: WPADKA W NAJNOWSZYM SEZONIE PROGRAMU. WIDZOWIE ZIDENTYFIKOWALI KOLEJNĄ UCZESTNICZKĘ, NIE JEST DEBIUTANTKĄ W TAKICH PROGRAMACH

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY