„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje.

Program pełen jest barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Poza podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniami, które wywołują skrajne emocje, bohaterki oraz bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma innymi rzeczami.

Gwiazda „Królowych życia” wyszła za mąż

Aspirująca do roli piosenkarki i pisarki młoda celebrytka Patrycja Strzałkowska wyszła za maż. Królowa życia zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z uroczystości. Suknia ślubna robi wrażenie. Ciężko jest oderwać wzrok.

Patrycja Strzałkowska znana jest Polakom głównie z ról w wielu programach. Celebrytka wystąpiła w między innymi w takich programach jak Królowe życia czy Ex na plaży.

Poza udziałem w programach Patrycja jest aspirującą piosenkarką a także autorką aż czterech książek. Strzałkowska wydala takie pozycje jak: Welcome to Spicy Warsaw, Insta Beauty. Wszystko, co musisz wiedzieć o upiększaniu, Niemoralne decyzje oraz Cover Girl

Teraz celebrytka sprawdzi się w roli zony. Na jej Instagramie możemy oglądać fotografie z uroczystości weselnej. Trzeba przyznać, że suknia ślubna robi wrażenie.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć młodej żonie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY