Magdalena Narożna jest wokalistką coraz bardziej popularnego zespołu „Piękni i młodzi”. Choć zespól swoją przygodę z disco polo rozpoczął już jakiś czas temu, dopiero pod koniec ubiegłego roku zyskał ogromną popularność. Głownie za sprawą skandalu, który dotyczył maleństwa wokalistów Dawida i Magdaleny narożnych, którzy postanowili zakończyć swój związek.

O sprawie zrobiło się głośno w mediach, głownie przez to, że zarówno Magda jak i Dawid otwarcie rozmawiali o swoich osobistych sprawach. Na szczęście para doszła do porozumienia, a Magdalena Narożna od jakiegoś czasu jest już w nowym, szczęśliwym związku.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna

Magdalena Narożna szykuje się do ślubu!

Narzeczonym Magdaleny Narożnej jest Krzysztof Byniak. Para zna się od podstawówki i przez wiele lat się przyjaźniła. Krzysztof był nawet członkiem zespołu Piękni i Młodzi. Po wielu latach między przyjaciółmi zrodziło się uczucie. Magdalena pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i poinformowała o tym, że przygotowuje się do ślubu.

Magdalena Narożna Nie zdradziła oficjalnej daty ślubu. Gwiazda pochwaliła się jednak planami dotyczącymi ślubu. Zdradziła jaką suknię włoży tego pięknego dnia.

- Ja mam ją cały czas w głowie. Na pewno byłaby krótka. Moją cechą charakteru, kobiecości, są moje nogi. Więc uwielbiam je odsłaniać, mój Krzyś uwielbia jak je odsłaniam, więc ewentualnie jakiś ogonek z tyłu - wyznała w rozmowie z JastrząbPost Narożna.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna

To też może cię zainteresować: Policjanci z jednego z polskich miast uratowali małego chłopca. Potrzebna była szybka reakcja. Całe zdarzenie zostało nagrane

Zobacz o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjny pomysł rządu. Wielu Polaków może przez to zarobić znacznie mniej pieniędzy. Co zamierzają wprowadzić władze