Pomysł odnowienia małego opuszczonego pokoju za szafą wpadł dziewczynie w 2019 roku. Następnie młoda Jaylee nakręciła film i przesłała go na TikTok. Opowiedziała subskrybentom o swoim zamiarze i pokazała, co i jak chce robić.

Dziewczyna obiecała również, że na pewno pokaże wszystkim efekt pracy, kiedy skończy naprawę. Następnie wideo stało się wirusowe i zostało obejrzane ponad 4 miliony razy. Wszyscy nie mogli się doczekać tego, co stanie się na końcu.

Wreszcie 6 września Jaylee zademonstrowała, jak wygląda teraz jej pokoik. Wynik przemiany jest imponujący. Dziewczyna najpierw otwiera zwykłą szafę z ubraniami, w której znajdują się małe sekretne drzwi. Jaylee otwiera te drzwi i znajduje się w prawdziwej kryjówce. Jest jak wejście do krainy baśni, na przykład do Narnii.

W pokoju Jaylee przygotowała własny przytulny kącik, w którym zmieści się miękkie łóżko i telewizor. Musi być bardzo fajnie spędzać czas sam na sam ze sobą, ukrywając się przed resztą rodziny.

Subskrybenci 16-letniej tiktokerki, po obejrzeniu wideo, wyrazili swoją opinię. Wielu z nich podziwiało zaradność dziewczyny i to, co zrobiła. Niektórzy pisali, że w dzieciństwie marzyli o takim tajnym pokoju. Jednak inni byli sceptyczni co do kryjówki, wierząc, że jest bardzo duszna i niewygodna, szczególnie dla osób cierpiących na klaustrofobię. Ponadto ludzie byli zainteresowani tym, jak przez tak malutki korytarz Jaylee był w stanie przesunąć telewizor z łóżkiem w środku.

@jaylie.holte

if this makes the #foryoupage i’ll post the finished result 🤩 #foryou #foryoupage

♬ Let's Do It Again - evu

Jednak gospodyni sekretnego pokoju doskonale rozumie, że nie nadaje się do stałego zamieszkania, a nawet do spania: tutaj dziewczyna spędza nie tyle czasu, ile odczuwa dyskomfort z powodu braku powietrza lub ograniczonej przestrzeni.

Jaylee również odpowiadała na pytania i wyjaśniła, że ​​łóżko jest nadmuchiwane, napompowane w skrytce. A telewizor jest mały, więc bez problemu dostał się do przejścia. Tak czy inaczej, sekretny pokój i wideo sprawiły, że tiktoker stał się prawdziwą celebrytką.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AKTOR ZNANY ZE ZŁOTOPOLSKICH POWAŻNIE UCIERPIAŁ W WYPADKU. W POWROCIE DO ZDROWIA NIEZBĘDNA JEST DŁUGOTRWAŁA REHABILITACJA, PRZYDA SIĘ KAŻDA POMOC

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK MA JUŻ DOŚĆ KĄŚLIWYCH UWAG OD INTERNAUTÓW. MŁODEJ MAMIE PUŚCIŁY NERWY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ OBNIŻEK CEN! POLACY BĘDĄ NIESAMOWICIE ZADOWOLENI. KTÓRE Z PRODUKTÓW BĘDĄ TAŃSZE I O ILE