66-letni Edward Miszczak od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką znaną m.in. z „Na Wspólnej”. Ich płomienny związek, według informatorów, trwa od jesieni 2019 roku. Chętnie spędzają wspólnie czas, a choć przez ostatnie miesiące starali się nie ujawniać, w końcu wieści o tej relacji dotarły już niemal do wszystkich.

Edward Miszczak i Anna Cieślak przedstawił partnerkę menadżerom TVN i Discovery – członkom korporacji. Zapoznał ją także ze swoimi synami, którzy bardzo polubili aktorkę.

Teraz przyszedł czas na oświadczyny. Okazuje się, że Edward Miszczak poprosił Annę Cieślak o rękę!

Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl
Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl
Edward Miszczak. Źródło: plotek.pl

Para zna się od maja 2019 roku. Połączyło ich silne uczucie i, jak widać, poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Trzeba jednak przyznać, że żadne z kochanków nie opowiada w mediach o miłości, gdyż dbają o swoją prywatność.

- Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej - przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – mówiła znajoma narzeczonych.

Podobno już wcześniej rozmawiali o ślubie, jednak Ania Cieślak zupełnie nie spodziewała się oświadczyn.

Edward Miszczak i Anna Cieślak na tym samym koncercie. Przyszli osobno

Jak widać parze jak najbardziej zależy na tym, żeby utrzymać swój związek w tajemnicy. Ostatnio Miszczak i Cieślak pojawili się na tym samym koncercie. Okazuje się jednak, że nie przyszli na niego razem. Para zachowuje dystans.

To też może cię zainteresować: Sensacyjne wyznanie biskupa, który udzielał ślubu Meghan i Harry’emu. To, co powiedział jest naprawdę zaskakujące, nikt się tego nie spodziewał