Portal Universe Today przekazał ostatnio informacje, o niespotykanym zjawisku, jakie pojawiło się nad New Jersey i zaskoczyło setki mieszkańców. Wiele osób nie miało wątpliwości, co do tego, że nad miastem pojawiło się UFO! Wideo z tego wydarzenia błyskawicznie pojawiło się w sieci i wywołało niemałą burzę!

Niesamowite zdarzenie!

Od wielu lat w sieci nieustannie pojawiają się informacje, zdjęcia czy też filmy z rzekomych manifestacji UFO. Co więcej, wiele osób twierdzi także, że zostali porwani przez UFO i są oni w stanie dokładnie opowiedzieć o tym, co przechodzili na statku obcych. Nie ulega wątpliwości, że każdy taki materiał budzi sporo emocji. Mieszkańcy New Jersey byli więc przekonani, że tym razem oni są uczestnikami kontaktu z inną cywilizacją.

Według informacji przekazanych przez portal Universe Today, mieszkańcy specjalnie wychodzili z domów lub też zatrzymywali się samochodami, aby nagrać filmiki z niecodziennego zdarzenia. Wszyscy twierdzili, że to na pewno statek UFO.

Warto zaznaczyć, że filmiki z wydarzenia, które trafiły do sieci na pewno nie są wynikiem fotomontażu. Trudno zatem dziwić się reakcji mieszkańców, którzy byli wprost przerażeni tym, co dzieje się na niebie nad New Jersey.

Mieszkańcy nie mogli uwierzyć w to, co widzą!

Filmiki z niewyjaśnionego wydarzenia masowo zaczęły pojawiać się w sieci. Finalnie okazało się jednak, że cała sensacja jest mocno przerysowana. Firma Goodyear Tire & Rubber Company przekazała bowiem, że nad miastem przelatywał ich sterowiec, który uznany został za statek UFO.

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE