Jak podaje 'Pomponik', prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński znany jest z miłości szacunku do zwierząt. Wiadomo nie od dziś, że brat tragicznie zmarłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego, jest miłośnikiem kotów, czego dowodem jest Feliks – dorodny, rudy kot, którym prezes opiekuje się od dawna.

Sensacyjne doniesienia spod domu prezesa

Ostatnie wydarzenia polityczne, które odbiły się echem w społeczeństwie, znowu podzieliło Polaków. Nowelizacja do ustawy o ochronie praw zwierząt poparta przez Jarosława Kaczyńskiego, przysporzyła mu zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Odezwa o poparcie zmian w prawie, jaka pojawiła się w mediach społecznościowych spotkała się z żywym zainteresowaniem internautów.

Paparazzi nie odpuszczają nawet kotu. Koczujący pod domem Jarosława Kaczyńskiego fotoreporterzy, czekający niezmordowanie na jakiekolwiek rewelacje dziejące się w otoczeniu prezesa, sfotografowali jego kota dumnie niosącego zdobycz.

Pomponik

Zdjęcie Feliksa z niesioną pyszczku myszą okazało się prawdziwą gratką dla niejednego serwisu informacyjnego. Jak donoszą media, sensacyjne wydarzenie w postaci prezesowego Łowcy myszy, dowodzi tego, że Jarosław Kaczyński ma w domu prawdziwego drapieżnika.

Pomponik wygląd kociego pyszczka i spojrzenie uwiecznione na zdjęciu porównał do wyrazu twarzy Jarosława Kaczyńskiego.

Co sądzicie o charakterze pracy fotoreporterów czających się godzinami pod domem polityka Prawa i Sprawiedliwości?

O tym się mówi: Don Vasyl o swoim nieudanym małżeństwie z Polką. Powodem był ojciec ukochanej

Zerknij: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

O tym pisaliśmy ostatnio: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka