Wśród nas wiele jest osób, które są niemal pewne, że duchy istnieją. Jest też druga dość spora grupa, która uważa, że duchów nie ma, a wszystkie sytuacje rzekomo z nimi związane to efekt zbiegu okoliczności lub też naszej wyobraźni. Jak jednak wytłumaczyć to, co stało się w jednym ze szpitali w Tajlandii.

Nagranie mrozi krew w żyłach!

Jak podaje portal Lelum, personel placówki medycznej w Udon Thani spostrzegł, że jeden z wózków inwalidzkich nie stoi na swoim miejscu. Całe zdarzenie miało miejsce 23 maja, a sam wózek należał do mężczyzny, który niedawno zmarł.

Personel szpitala postanowił więc sprawdzić, co było powodem przemieszczenia wózka. W tym celu obejrzeli nagrania, które zarejestrowała kamera przemysłowa zainstalowana przed szpitalem. Nie mogli jednak uwierzyć w to, co zobaczyli.

Nikt bowiem nie spodziewał się, że nagranie z kamer monitorujących teren będzie przypominało amerykański horror. Okazało się bowiem, że wózek poruszał się sam, tak jakby siedział na nim duch.

screen YouTube

Czy to wina wiatru?

Sam dyrektor placówki Ban Kham Doung, Thanasak Pakdeenuan twierdzi jednak, że powodem całego zamieszania nie jest duch, a wiatr. Jednak kiedy mężczyzna dodał, że wózek ten nie jest zdalnie sterowany, wiele osób wątpi w to, że poruszał nim wiatr.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy ta sytuacja została wywołana przez wiatr, czy jednak stoją za nią jakieś siły paranormalne? Nie ulega jednak wątpliwości, że cały film jest dość przerażający i nasuwa wiele wątpliwości, co do całej sytuacji.

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE