Niebywale ważna informacja dla wszystkich kolekcjonerów starych monet. Jedna moneta z czasów PRL-u może być warta nawet 20 tysięcy złotych! To ogromna gratka dla adeptów antyków!

Jak powszechnie wiadomo, stare przedmioty mogą mieć ogromną wartość. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę trzymając owe przedmioty przez wiele lat na strychu czy w piwnicy.

Okazuje się, że niektóre z nich mogą mieć wartość wynoszącą nawet 20 tysięcy złotych!

Od pewnego czasu temat dużej wartości starych monet stał się w sieci popularny, o czym przekonał się jeden z właścicieli warszawskiego antykwariatu.

- Nie pamiętam, kiedy ostatni raz otrzymaliśmy tyle maili z monetami PRL do wyceny (…) - mówił bardzo zaskoczony całą sytuacją właściciel antykwariatu warszawskiego.

Monety mogą być warte krocie!

Najważniejszym elementem decydującym o wartości danej monety jest stan, w jakim została zachowana. Jeżeli moneta jest w dobrym stanie, bez zarysowań i posiada menniczy połysk – może być warta nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Ponadto, w tym roku wartość monet wzrosła o 20%, zatem Polacy masowo ruszyli do antykwariatów.

- Wraz z monetami PRL trafiały do nas numizmaty innych okresów, niekiedy całkowicie mylnie traktowane jako nic nie warte. Jeden z klientów za kilka takich niedocenionych monet uzyskał 5000 zł, tymczasem wartość spodziewanych skarbów doby Polski Ludowej wystarczyłaby mu może na bilet tramwajowy- mówił Michał Niemczyk, właściciel jednego z antykwariatów w Warszawie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE INFORMACJE WPROST Z RODZINY DOWBORÓW. ŻONA MACIEJA DOWBORA ZMAGAŁA SIĘ Z BARDZO CIĘŻKIM OKRESEM W ŻYCIU, NIEWIELE OSÓB O TYM WIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM