Grzegorz i Ania Bardowscy z programu „Rolnik szuka żony” czas kwarantanny spędzali wspólnie ze swoimi dziećmi w domu. Jak widać czas ten spędzili aktywnie a z pewnością nie na obżarstwie. Widać to po najnowszym zdjęciu zamieszczonym na Instagramie przez Anię.

Grzegorz i Ania Bardowscy są rodzicami Liwii oraz Jasia. Dziewczynka wkrótce skończy pięć miesięcy, Jasiu ma już za to ponad trzy lata. Maluch jest zaskakująco podobny do taty!

Ania i Grzegorz BArdowscy/screen Instagram @ania.bardowska
Ania i Grzegorz BArdowscy/screen Instagram @ania.bardowska

Grzegorz Bardowski bardzo schudł

Widać, że Bardowscy wzięli sobie do serca to, jak ważna jest aktywność fizyczna. Szczególnie widać to po Grzegorzu, który ostatnio bardzo schudł. Fani rolnika są zachwyceni. Pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem nie brakuje słów zachwytu.

Ale Grzesiek schudł! Widać po twarzy bardzo.

Grzesiu jak wychudł. Co to za dieta cud?

Ślicznie wyglądacie, a Grzegorz schudł i bardzo dobrze wygląda. Młodzi i eleganccy. – przytoczył kilka komentarzy portal Plotek.

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" wygląda teraz zupełnie inaczej. Z pewnością do aktywności fizycznej włączył także zdrową dietę. Widać, że czas kwarantanny Bardowscy nie spędzili na obżarstwie.

Jak informował portal "Życie": TEGO WIDZOWIE "CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA" SIĘ NIE SPODZIEWALI. SZCZENA ODWAŻYŁ SIĘ WYJAWIĆ FANOM COŚ, CO UKRYWAŁ PRZEZ DŁUGI CZAS