Kuba Wojewódzki to gwiazdor TVN, który uznał sam siebie za króla popularnej stacji telewizyjnej. Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

Ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha trzymali swoich obserwatorów w niepewności – kolejne wspólne zdjęcia i tajemnicze opisy sprawiały, że spekulowano, czy słynny duet, uważany niegdyś za jedną z najbardziej dobranych celebryckich par, znów jest razem.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram

Kuba Wojewódzki zapytany o Annę Muchę. Co powiedział?

Ma Instagramie Kuby pojawiła się kolejna fotografia z Anną Muchą. Tym razem zdjęcie dotyczyło promocji projektu „Sztuka Łączenia”. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które bardziej niż samego projektu dotyczyły życia prywatnego Wojewódzkiego.

Jeden z internautów zadał Kubie wyjątkowe pytanie.

- Nie wiem, Kuba, jak mogłeś odpuścić sobie taką piękną kobietę, jaką jest Ania. Spójrz jak pięknie razem wyglądacie - czytamy.

- Jej dzieci mnie nie polubiły - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY