Chociaż duży talerz frytek lub zacieru może smakować niebiańsko, może to być pierwszy raz, gdy słyszeliśmy o boskiej interwencji w postaci ziemniaka.

Twarz Jezusa na ziemniaku

YT

Jednak mama z Dundee, Nikki Halkerston, twierdzi, że znalazła syna Bożego w paczce Aldi, która kosztowała ją 1,15 funta. Recepcjonistka Nikki, lat 44, rozładowała swoje zakupy i uderzył ją wzór na jednym ziemniaku, który wyglądał jak wzór Jezusa Chrystusa.

Wołając w szoku męża, pokazała mu znalezisko. Zgodził się również, że wzór wyglądał dokładnie tak, jak sam Jezus. Nikki powiedziała: „Gdy tylko położyłam paczkę na blacie kuchennym, zobaczyłam ją. - Gapiłam się na to i było po prostu całkiem oczywiste, że to twarz Jezusa.

YT

„Widziałam już historie o ludziach, którzy znaleźli Jezusa w jedzeniu, ale ja zwykle nigdy tego nie widzę. To był po prostu on. Dodała: „Zjadłam go od razu”.

Nie wiemy, czy sam Jezus zgodziłby się na obranie go ze skórki i umieszczenie go w koszu na śmieci jako zwykły produkt uboczny z ciasta pasterskiego lub steku z frytkami. Zwykle, gdy ludzie uważają, że bóstwa religijne odwiedzały ich poprzez plamy i znaki wodne, chcą, aby pobłogosławił ich kapłan lub duchowny. W tym przypadku jednak kolacja dla Nikki była na pierwszym miejscu.

Co sądzicie o tej historii? Też zobaczyliście kształt twarzy Jezusa na ziemniaku?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij też tutaj: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad

O tym pisaliśmy ostatnio: Łukasz Szumowski zniknął ze sceny politycznej? Gdzie się podział minister zdrowia w obliczu nadchodzącej "drugiej fali"