Jak podaje portal "Pikio", uwagę wędkarzy przykuł duży brzuch ryby. Kiedy zajrzeli do jej wnętrza nie mógli uwierzyć w to, co znaleźli w jej wnętrznościach. Wszystko nagrali i umieścili nagranie w sieci.

Niezwykły połów

Szczupak od razu zwrócił uwagę wędkarza nienaturalnie wydętym brzuchem. Kiedy zajrzał do śroka po prostu nie mógł uwierzyć własnym oczom. Wszystko nagrano. Każdy wędkarz marzy o jak największym okazie, którym będzie mógł się pochwalić.

Kilku rybaków z amerykańskiej miejscowości La Crosse w stanie Wisconsin wybrało się na ryby. Udało się im złowić dorodnego szczupaka. Ich wygląd od razu przykuł ich uwagę. Zwierze miało nienaturalnie wypchany brzuch.

Roger, Jeremiah i Andy zdecydowali się to sprawdzić i uwiecznić wszystko na nagraniu. Widać na nim, jak rozpłatują brzuch szczupakowi. To co zobaczyli wprawiło ich w osłupienie.

YouTube

Niezwykłe odkrycie

Okazało się w brzuchu złowionego szczupaka była inna ryba, co ciekawsze nadal pozostawała żywa. Ryba, która wypadła ze szczupaka zaczęła podskakiwać na blacie stołu. Wędkarze nie mogli uwierzyć w to co widzą.

Niestety nie wiadomo, co rybacy zrobili z rybą z ryby, bo nagranie się kończy przed poznaniem jej dalszych losów. Internauci mają nadzieję, że wypuścili ją z powrotem do wody, gdzie mogła się cieszyć z odzyskanego życia.

Nagranie z tego wyjątkowego połowu zobaczycie poniżej.

Zaskoczyło was nagranie?

To też może cię zainteresować: Szczere wyznanie Katarzyny Zielińskiej: "Żadna kobieta, nie chce usłyszeć, że jest gruba i nie ma gustu". Jej metamorfoza zachwyca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiło się istotne ostrzeżenie władz, trzeba wziąć to pod uwagę. Rozwaga wskazana, lepiej dostosować się do komunikatu

O tym się mówi w Polsce: Ministerstwo Zdrowia z kluczowym dla bezpieczeństwa milionów Polaków komunikatem. Wiele osób całkowicie o tym zapomina

O tym się mówi na świecie: Meghan Markle nieźle nabroiła. Królowa Elżbieta II wybiera się do USA na osobiste spotkanie z byłą księżną. W jakiej sprawie