Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk

Kasia Tusk pokazała córkę

Kasia Tusk znana jest z tego, że jak nic ceni sobie prywatność własną oraz swoich bliskich. Na jej Instagramie próżno szukać fotografii jej męża oraz ich dziecka. Ostatnio jednak blogerka postanowiła zamieścić fotografie, na której to widać córkę 33-latki.

Pod zdjęciem Kasia zamieściła wpis, w którym to postanowiła podzielić się z internautami sprytnym patentem.

"Jeśli ciężko Wam już znajdywać preteksty, aby móc znowu zjeść lody, to mam dla Was radę: upieczcie do nich ciasto" – podzieliła się swoim sposobem Kasia.

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY