Mąż Cher klepną kiedyś w pośladek swoją teściową myśląc, że klepie po pupci własną żonę. Podobieństwo duetu przyniosło im zbiorowe 75000 fanów na Instagramie, ale bliźniaczy wygląd pań oszukał nawet rodzinę i przyjaciół.

Mama i córka wyglądają niemal identycznie

Cher i Dawn są również niesamowicie z sobą zżyte - opisując siebie jako "najlepsze przyjaciółki", a ich ścisła więź zapewniła im rolę w serialu TLC reality sMothered. Kobieta mówi, że jest tak podobna do swojej matki, że jej własny mąż kiedyś omyłkowo uderzył jej matkę w pośladki w bardzo zawstydzającym przypadku pomyłki, pomimo 30-letniej różnicy wieku.

YT

Autorki i gwiazdy reality TV Dawn Hubsher (60 lat) i Cher Hubsher (lat 30), mieszkające odpowiednio na Florydzie i Nowym Jorku, mogą wyglądać jak siostry bliźniaczki, ale w rzeczywistości obie są matką i córką.

Duet zawsze łączyło podobieństwo, ale gdy Cher była nastolatką, podobieństwo stało się niesamowite. Podczas gdy Cher, która ma roczną córkę Belle, początkowo uważała za dziwne bycie jedynym dzieckiem w szkole z młodo wyglądającą matką, szybko to pokochała - nawet zapraszając Dawn na swój wieczór panieński jako rówieśniczkę.

Jak sądzisz, prócz genów coś innego sprzyja tak młodemu wyglądowi?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij tutaj: Seweryn Krajewski przeszedł wiele ciężkich chwil, których sekrety wychodzą na jaw. Jego życie nie było usłane różami

O tym pisaliśmy ostatnio: Lara Gessler podjęła ważną decyzję w kwestii dziecka. Zrobi inaczej niż Anna Lewandowska